ikona Tel. 601 635 979

Biurowce, centra handlowe

To realizacje w których system kluczowy odgrywa swoją ważną rolę dla należytego funkcjonowania obiektu. Jest to tym bardziej istotne im większy jest obiekt – bo czy wyobrażamy sobie posługiwać się pękiem 100, 300 , 600 czy 1000 kluczy? Byłoby to niezwykle kłopotliwe… Takie duże systemy najlepiej projektować w możliwie czytelny i przejrzysty sposób : do poszczególnych biur czy sklepów robimy klucze indywidualne otwierające pojedyncze zamknięcia, dla danej firmy tworzymy klucz grupowy otwierający wszystkie podległe mu pomieszczenia a nad całością jest klucz generalny otwierający każde drzwi – można go użyć w sytuacjach awaryjnych wyjmując z depozytora kluczowego lub bezpiecznej koperty w ściśle określonej procedurze. Oczywiście nie można zapomnieć o kluczach dla Ochrony, Pracowników technicznych, sprzątaczek i serwisów IT a być może wielu innych - to te klucze sprawiają że osoby posługujące się nimi szybciej i skuteczniej a co najważniejsze bezpieczniej poruszają się po obiekcie wykonując swoją pracę co wpływa na dobre funkcjonowanie obiektu.

 

W systemach tego rodzaju z uwagi na dużą odpowiedzialność materialną szczególną uwagę przy wyborze produktu należy zwrócić na jego jakość i niepodrabialność kluczy. Z uwagi na stałą ochronę obiektu walory antywłamaniowe przed atakami z zewnątrz nie są tak istotne jak zabezpieczenie kluczy przed kopiowaniem.

 

Nasze wybrane realizacje w tego typu obiektach :

 

Centrum Profilaktyki Nowotworów Fundacji TVN w Warszawie

Termy Tarnowskie

Biurowiec Malta Poznań – SKANSKA

Biurowiec Maraton Poznań

Biurowiec Skalar - Poznań ul.Hetmańska

Poznański Park Naukowo-Technologiczny - Poznań Rubież

ALTUS Katowice - ok 1500 wkładek

Urząd Miasta Słubice

Urząd Gminy Dopiewo

Biurowiec CALSBERG – Warszawa

Basen UAM – Poznań

Gazownia Poznańska budynek biurowy „Szatnia – Łaźnia”

Poznańskie Centrum Superkomputerowo Sieciowe

Siedziba Banku SGB SA w Poznaniu ul. Szarych Szeregów

PBG  - Wysogotowo k/ Poznania

Dalkia Poznań 

Centrala LIDL Polska – Jankowice

Poczta Polska – Poznań ul. Kościuszki

 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy

 

Projektantów

do nieodpłatnych konsultacji które pozwolą poznać możliwości i wpisać w projekt rozwiązania najlepsze dla danej realizacji

 

Inwestorów i Generalnych Wykonawców

elastyczna polityka cenowa, fachowość i szybkość w działaniu pozwoliła nam wielokrotnie realizować system tam gdzie pierwotnie nie był przewidziany. Tam gdzie jest zaplanowany zrealizujemy go zgodnie z projektem i podzielimy się swoim doświadczeniem – lubimy wyzwania więc zapraszamy do współpracy.

 

Firmy Administrujące Nieruchomościami 

wiemy że zarzadzanie wspólnotą na której nie ma systemu kluczowego jest nie lada wyzwaniem a pęki kluczy do lekkich nie należą. Z powodzeniem realizujemy systemy master key na budynkach wieloletnich ku radości mieszkańców i Państwa. Dobra jakość produktu i na takich realizacjach bardzo przystępna cena rozwiązują problem.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie
skontaktuj się
telefonicznie
Formularz zapytania

Zadaj nam pytanie za pomocą wygodnego formularza kontaktowego.

przejdź do formularza
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Sklep internetowy