ikona Tel. 601 635 979

Przedszkola, Szkoły, Uczelnie

Ucz się ucz bo wiedza to potęgi KLUCZ .. a z drugiej strony ? Wszystkie placówki od żłobków aż po wyższe uczelnie potrzebują „potężnego” klucza dla sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania. System kluczowy jest więc idealnym rozwiązaniem dla takich obiektów. Klucze systemowe dla nauczycieli na co dzień zapewniają komfort pracy – nie trzeba już na każdej przerwie pobierać nowego klucza do następnej sali lekcyjnej tylko jednym otwieramy wszystkie w których możemy prowadzić zajęcia. Nauczyciele WF obsługują cały kompleks sportowy łącznie z magazynkami ze sprzętem jednym kluczem, podobnie pracownicy techniczni szkoły , administracja , dyrektor czy nawet panie bibliotekarki lub pracownicy baru znajdującego się na terenie szkoły. To aspekty komfortu na co dzień.

 

A co z sytuacjami nadzwyczajnymi ? W zależności od zastosowanych innych rozwiązań technicznych system zaprojektujemy tak żeby sprawdził się w każdej sytuacji np. trzeba przewidzieć nagłe wyprowadzenie wszystkich ze szkoły - klucze nauczycielskie będą miały możliwość otwarcia wszystkich drzwi zewnętrznych ale tylko od środka…. Takie sytuacji można mnożyć – jedno jest pewne, niezależnie od wielkości i charakteru placówki system klucza w takich obiektach jest niezbędny

 

Nasze wybrane realizacje w tego typu obiektach:

 

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Nr 1 w Poznaniu przy ul. Hezjoda

Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum nr 1 w Poznaniu ul.Grunwaldzka

Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum nr 2 w Poznaniu os.Wichrowe Wzgórza

Uniwersystet Medyczny – Centrum Biologii Medycznej

Wydział Chemii – UAM Poznań

Wydział Biologii – UAM Poznań

Wydział Matematyki – UAM Poznań

Wydział Fizyki – UAM Poznań

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa – UAM Poznań

Wydział Polonistyki – UAM Słubice

Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu

Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego

Szkoła Podstawowa w Solcu Kujawskim

 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy

 

Projektantów

do nieodpłatnych konsultacji które pozwolą poznać możliwości i wpisać w projekt rozwiązania najlepsze dla danej realizacji

 

Inwestorów i Generalnych Wykonawców

elastyczna polityka cenowa, fachowość i szybkość w działaniu pozwoliła nam wielokrotnie realizować system tam gdzie pierwotnie nie był przewidziany. Tam gdzie jest zaplanowany zrealizujemy go zgodnie z projektem i podzielimy się swoim doświadczeniem – lubimy wyzwania więc zapraszamy do współpracy.

 

Firmy Administrujące Nieruchomościami 

wiemy że zarzadzanie wspólnotą na której nie ma systemu kluczowego jest nie lada wyzwaniem a pęki kluczy do lekkich nie należą. Z powodzeniem realizujemy systemy master key na budynkach wieloletnich ku radości mieszkańców i Państwa. Dobra jakość produktu i na takich realizacjach bardzo przystępna cena rozwiązują problem.

 

 

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie
skontaktuj się
telefonicznie
Formularz zapytania

Zadaj nam pytanie za pomocą wygodnego formularza kontaktowego.

przejdź do formularza
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Sklep internetowy