ikona Tel. 601 635 979

Budownictwo mieszkaniowe

Systemy wykonywane dla obiektów wielorodzinnych są rozwiązaniem ułatwiającym życie i prace wszystkim użytkownikom. Jest to rozwiązanie które nasza firma wykonuje w różnym zakresie a rozpiętość możliwości jest ogromna i zależy od chęci i możliwości osób decyzyjnych. W podstawowym zakresie wykonujemy w systemie master key wkładki bębenkowe do : wejść na klatki, wózkarni, zejść do piwnic, śmietników, drzwi wiodących na obszar komórek lokatorskich , rowerowni i furtek. Już w układzie w którym system jest zamontowany choćby na części takich pomieszczeń pojawiają się dwie duże zalety – każdy z mieszkańców , administracja oraz inwestor ma luksus posługiwania się jednym kluczem , po drugie takie systemy w wielu przypadkach okazują się tańsze w realizacji niż tradycyjne docinanie pęków kluczy dla poszczególnych użytkowników. Rozwiązanie takie dodatkowo spłaca się wielokrotnie w przyszłości kiedy np. wspólnota dodaje następne zamknięcie i nie trzeba docinać setek kluczy i ich rozdawać mieszkańcom - co stanowi ogromny koszt - tylko domawia się wkładkę z dostępem pod odpowiednie typy kluczy. W przypadku awarii jakieś z wkładek sytuacja wygląda podobnie.

Na tym możliwości i plusy takiego rozwiązania się nie kończą. W wielu systemach pomieszczenia techniczne jak przyłącza wody, pomieszczenia centralnego ogrzewania, separatory itp. otwiera Administracja i w razie potrzeby wykonujemy klucze dla serwisów zewnętrznych. Dalej system można rozszerzać o komórki lokatorskie, skrzynki na listy i oczywiście mieszkania. W takim układzie klucze nie przekazywane są już zbiorczo dla poszczególnych klatek a dla każdego mieszkania przygotowywana jest bezpieczna koperta w której zabezpieczone są wkładki dla danego mieszkania , klucze i indywidualna karta bezpieczeństwa. W topowej wersji istnieje możliwość wykonania systemu w układzie Vario w którym montujemy wkładki w mieszkaniach i Biuro Sprzedaży Mieszkań kluczem generalnym otwiera każde z nich na etapie sprzedaży. Po podpisaniu protokołu końcowego mieszkaniec przekręca zamknięcia swoim kluczem i w tym momencie klucz generalny przestaje działać w tych punktach.

Do każdego systemu mieszkaniowego podchodzimy indywidualnie i elastycznie. Dostosowujemy możliwe rozwiązania do Państwa potrzeb i możliwości

 

Nasze wybrane realizacje w tego typu obiektach :

 

Ataner – Marcelin,  ul. Piątkowska,  ul.Poznańska, ul.Kasprzaka, os. Literackie, ul.Towarowa 37 , ul.Bóżnicza , Nowy Marcelin
Echo Investment – Wstęga Warty , Małe Naramowice, Małe Naramowice Rynek, Pod Klonami , os. Jaśminowe
Agrobex – ul. Górczańska , os Południowe Zalasewo , Przeźmierowo ul. Rynkowa , Baranowo – Zielona Przystań. 
Budnex – os Zacisze  w Zalasewie, Starołęcka Dolina
Budimex : os.Smolna I, II, III, IV
Begier – Osiedle Platanowe
JAKON : os. Księżycowe , os.Cytadela, 
PSM Winogrady – ul. Hercena 
ERIGO – Quadro House , Ecoria , Strzeszyn Park
Restaura – Maraton Gardens
Nowa Sienna 
Nickel Development – Nowe Garbary, Warzelnia
Pajo : Brzozowy Gaj
Terra House : Polna 28
PBO : os.Mozaika
MDI : Malta Park
Masterm : Evergreen 365, 
Lepiko : os.Grafitowe
KMD : Nowe Piotrowo
UWI : Malta Nowa 2 
Ref Eastern – Zajezdnia Poznań
Proxin Investment : Nowe Ogrody I, II, III
LHI : os.Kwadrans I,II,III
Wartico Inwest : Przy Parku ul.Chłapowskiego, 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy

 

Projektantów

do nieodpłatnych konsultacji które pozwolą poznać możliwości i wpisać w projekt rozwiązania najlepsze dla danej realizacji

 

Inwestorów i Generalnych Wykonawców

elastyczna polityka cenowa, fachowość i szybkość w działaniu pozwoliła nam wielokrotnie realizować system tam gdzie pierwotnie nie był przewidziany. Tam gdzie jest zaplanowany zrealizujemy go zgodnie z projektem i podzielimy się swoim doświadczeniem – lubimy wyzwania więc zapraszamy do współpracy.

 

Firmy Administrujące Nieruchomościami 

wiemy że zarzadzanie wspólnotą na której nie ma systemu kluczowego jest nie lada wyzwaniem a pęki kluczy do lekkich nie należą. Z powodzeniem realizujemy systemy master key na budynkach wieloletnich ku radości mieszkańców i Państwa. Dobra jakość produktu i na takich realizacjach bardzo przystępna cena rozwiązują problem.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie
skontaktuj się
telefonicznie
Formularz zapytania

Zadaj nam pytanie za pomocą wygodnego formularza kontaktowego.

przejdź do formularza
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Sklep internetowy