ikona Tel. 601 635 979

Obiekty produkcyjne i duże firmy

Dzisiejsze fabryki i firmy produkcyjne to obiekty które funkcjonują często w tak skomplikowanych schematach jak „małe miasta”.  Mnogość działów i osób w nich pracujących oraz zakres odpowiedzialności i kompetencji pracowników jest tak różny, że z doświadczenia możemy powiedzieć - nie ma dwóch identycznych systemów. Projektując system masterkey zamknięć dla takiego obiektu  należy wziąć pod uwagę ogromną ilość czynników mających wpływ na ostateczny sposób funkcjonowania systemu kluczowego np. czy na obiekcie jest elektroniczna kontrola dostępu mogąca wesprzeć system, jak może wyglądać gospodarka kluczami , jak duża jest część biurowa i produkcyjna, jakie są ewentualne zagrożenia w przypadku konieczności nagłego zatrzymania produkcji, jak zaprojektować system w taki sposób żeby Dział Utrzymania Ruchu i Produkcji , Dział projektowy , Magazynowy, Ochrona obiektu i wiele innych współpracowało w niezakłócony sposób , jakie są przewidywalne plany rozwoju firmy itd. 

 

Masterkey w dużych obiektach

               

W przypadku projektowania systemu masterkey do tego typu obiektu należy bardzo dobrze zaprojektować plan klucza i odpowiednio dobrać produkt- systemy niewłaściwie zaprojektowane i wykonane w produktach o małych możliwościach rozwojowych są po kilku latach do wymiany a to duży i niepotrzebny wydatek.

W przypadku takich realizacji polecamy korzystać z naszych usług już od początkowych etapów projektu ponieważ :

  • Dobierzemy  sprawdzone  produkty o  dużych możliwościach rozbudowy które sprawdzą się przy realizacji ale również będą świetnie działać po wielu latach ciągłej eksploatacji i zmianach jakie w systemie o takim charakterze nieustannie zachodzą.
  • Możemy wykonać wizualizację systemu kluczowego na rzutach pomieszczeń  - narzędzie ułatwiające administrowanie dużymi realizacjami
  • Przedstawimy możliwe sposoby zarządzania kluczami wprowadzając niezbędne procedury lub dostarczymy depozytor kluczowy

 

 

Nasze wybrane realizacje systemu masterkey w tego typu obiektach :

 

Kompania Piwowarska w Poznaniu

Solaris – Bolechowo

Fabryka Papieru Malta Decor Poznań

Fabryka Papieru Malta Decor Rudawa

Fabryka Kremów NIVEA w Poznaniu

Kimball Electronics –Sady k/ Poznania

Hengst Gogolin

Honda Logistic Center – Pniewy

KREISELKingspan Environmental- Rokietnica

 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy

 

Projektantów

do nieodpłatnych konsultacji które pozwolą poznać możliwości i wpisać w projekt rozwiązania najlepsze dla danej realizacji

 

Inwestorów i Generalnych Wykonawców

elastyczna polityka cenowa, fachowość i szybkość w działaniu pozwoliła nam wielokrotnie realizować system tam gdzie pierwotnie nie był przewidziany. Tam gdzie jest zaplanowany zrealizujemy go zgodnie z projektem i podzielimy się swoim doświadczeniem – lubimy wyzwania więc zapraszamy do współpracy.

 

Firmy Administrujące Nieruchomościami 

wiemy że zarzadzanie wspólnotą na której nie ma systemu kluczowego jest nie lada wyzwaniem a pęki kluczy do lekkich nie należą. Z powodzeniem realizujemy systemy master key na budynkach wieloletnich ku radości mieszkańców i Państwa. Dobra jakość produktu i na takich realizacjach bardzo przystępna cena rozwiązują problem.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie
skontaktuj się
telefonicznie
Kontakt mailowy

Zadaj nam pytanie za pomocą tradycyjnego kontaktu mailowego.

napisz do nas
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Sklep internetowy