ikona Tel. 601 635 979

Hotele. Pensjonaty, Akademiki

W tego typu obiektach do pokoi hotelowych czy studenckich coraz częściej montowane są rozwiązania elektronicznej kontroli dostępu i posługujemy się jako goście kartą. Czy to znaczy że system klucza jednakowego jest tam zbędny ? Nic bardziej mylnego.. w wielu realizacjach typu pałacowego lub mniejszych instalacjach gdzie systemy elektroniczne są nieopłacalne lub przekraczają budżet Inwestora system kluczowy montowany jest w pokojach i świetnie się sprawdza. W takich wypadkach od strony wewnętrznej wkładki masterkey posiadają zawsze gałki dla wygody użytkowania a w sytuacjach awaryjnych umożliwiają szybkie opuszczenie przez gościa pokoju bez szukania kluczy. Ale czy hotel to tylko pokoje ? Co powiedzieć o działach Kuchnia, Techniczny, Recepcja, Wellness i Administracji obiektu? Gdyby nie system kluczowy ich praca byłaby na pewno utrudniona . Dzięki posiadaniu odpowiednio zaprojektowanego systemu klucza jednakowego mamy możliwość należycie zabezpieczyć obiekt , usprawnić działanie i zniwelować takie problemy jak np.: odpowiedzialność za magazynek alkoholi , przechowywanie bagażu lub w szybki sposób odciąć nieużywane piętro bądź skrzydło budynku w okresach mniejszego obłożenia hotelu.

 

Nasze wybrane realizacje w tego typu obiektach:

 

Pałac Wiejce

Pałac Warlity

Pałac Wojanów

Ceglarnia

Dębowy Dwór

Hotel Amarylis

Hotel Edison

Hotel Mats

Hotel Park

Dom Pomocy Społecznej SADYBA – Bystra Krakowska

OLANDIA Prusim

Galindia

Sanatorium KRUS  NIWA w Kołobrzegu

Akademik UAM  Zbyszko Poznań

Akademik UAM  Jagienka Poznań

Akademik UAM  Jowita Poznań

Akademik UAM  Babilon Poznań

Akademik UAM  Nieszawska Poznań

Osiedle akademików w Słubicac

 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy

 

Projektantów

do nieodpłatnych konsultacji które pozwolą poznać możliwości i wpisać w projekt rozwiązania najlepsze dla danej realizacji

 

Inwestorów i Generalnych Wykonawców

elastyczna polityka cenowa, fachowość i szybkość w działaniu pozwoliła nam wielokrotnie realizować system tam gdzie pierwotnie nie był przewidziany. Tam gdzie jest zaplanowany zrealizujemy go zgodnie z projektem i podzielimy się swoim doświadczeniem – lubimy wyzwania więc zapraszamy do współpracy.

 

Firmy Administrujące Nieruchomościami 

wiemy że zarzadzanie wspólnotą na której nie ma systemu kluczowego jest nie lada wyzwaniem a pęki kluczy do lekkich nie należą. Z powodzeniem realizujemy systemy master key na budynkach wieloletnich ku radości mieszkańców i Państwa. Dobra jakość produktu i na takich realizacjach bardzo przystępna cena rozwiązują problem.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie
skontaktuj się
telefonicznie
Kontakt mailowy

Zadaj nam pytanie za pomocą tradycyjnego kontaktu mailowego.

napisz do nas
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Sklep internetowy