ikona Tel. 601 635 979
Strona główna    /    System klucza Master Key    /    Zastosowania systemu kluczowego    /    Domy i małe firmy    /   

Domy i małe firmy

To systemy szczególnie cenione przez naszych klientów prywatnych i przedsiębiorców prowadzących swoje własne mniejsze lub nieco większe biznesy. W każdym domu znajdzie się klika zamknięć które przydałoby się otwierać jednym kluczem – np. wejście główne, furtka, skrzynka na listy, brama garażowa, domek gospodarczy, mechanizm awaryjny do bramy wjazdowej, gabinet, sypialnia rodziców…. Można by wymieniać jeszcze wiele zamknięć a wszystko zależy od wielkości projektu.. być może wystarczy rozwiązanie że wszyscy otwierają wszystko – to możliwe. A może konieczne jest wprowadzenie dodatkowych funkcji : Dzieci – nie wejdą do sypialni rodziców, pomoc domowa – nie otworzy górnego zamka drzwi wejściowych , ogrodnik – otworzy tylko furtkę i domek gospodarczy…

 

A co jeśli masz jeszcze firmę ? Świetnie się składa, jako właściciel otworzysz tym samym kluczem również wszystkie drzwi w miejscu pracy. Klucze pracowników otworzą jedynie wybrane miejsca do których mają mieć dostęp – wszystko zgodnie z kompetencjami. Co więcej klucze pracowników nawet nie wejdą do wkładek w twoim domu nie mówiąc że ich nie otworzą i odwrotnie klucze dzieci nie wejdą do zamknięć w firmie.

 

A może masz wspólnika lub wspólniczkę? Stworzymy taki system klucza generalnego że obydwoje otworzycie całą firmę ale już nie nawzajem swoje domy… Możliwości jest jeszcze wiele… zachęcamy do współpracy przy takich projektach.

 

 

Zapraszamy do współpracy

 

Projektantów

do nieodpłatnych konsultacji które pozwolą poznać możliwości i wpisać w projekt rozwiązania najlepsze dla danej realizacji

 

Inwestorów i Generalnych Wykonawców

elastyczna polityka cenowa, fachowość i szybkość w działaniu pozwoliła nam wielokrotnie realizować system tam gdzie pierwotnie nie był przewidziany. Tam gdzie jest zaplanowany zrealizujemy go zgodnie z projektem i podzielimy się swoim doświadczeniem – lubimy wyzwania więc zapraszamy do współpracy.

 

Firmy Administrujące Nieruchomościami 

wiemy że zarzadzanie wspólnotą na której nie ma systemu kluczowego jest nie lada wyzwaniem a pęki kluczy do lekkich nie należą. Z powodzeniem realizujemy systemy master key na budynkach wieloletnich ku radości mieszkańców i Państwa. Dobra jakość produktu i na takich realizacjach bardzo przystępna cena rozwiązują problem.

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie
skontaktuj się
telefonicznie
Kontakt mailowy

Zadaj nam pytanie za pomocą tradycyjnego kontaktu mailowego.

napisz do nas
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Sklep internetowy